המוקד הטלפוני

לכל אחד מאיתנו יש לפעמים צורך פשוט לדבר עם מישהו: לשתף, להתלבט, לשאול ולחשוב יחד על מה שעובר עלינו. בדיוק בשביל זה קיים המוקד הטלפוני של חברים מקשיבים. אתם יכולים להתקשר בכל יום, בין תשע בערב לשתים עשרה בלילה, ולשוחח עם אחת או אחד מהמתנדבים במוקד. 

1599-5000-54

חברים מקשיבים

איך זה עובד?

מתקשרים למספר 1-599-5000-54 בין השעות 9 בערב ל 11 בלילה, ופשוט מדברים! נשמח לדעת בתחילת השיחה מי אתם, בני כמה, ועל מה תרצו לדבר. השיחה אנונימית לחלוטין, כדי שתוכלו לדבר ולהתייעץ ללא חשש. 

מי הם המתנדבים במוקד?

במוקד הטלפוני מתנדבים משיבים ומשיבות מנוסים שעברו הכשרה ייעודית. המטרה הראשונית שלהם היא פשוט - להקשיב לכם! לתת לכם הזדמנות להוריד מהלב משהו שעובר עליכם כרגע, ולאפשר לכם להרגיש קצת יותר טוב.

מתי אפשר לדבר עם בנים/בנות?

יום א - משיבה

יום ב - משיבה

יום ג - משיבה

יום ד - משיב

יום ה - משיבה

כדי לאפשר שיח פתוח וחופשי, שיבצנו במהלך השבוע בנים ובנות לסירוגין. אתם מוזמנים להתקשר ביום המתאים, בנים למשיבים ובנות למשיבות. בטבלה המופיעה כאן תוכלו לראות את פרטי השיבוץ המעודכנים במוקד וכך לדבר עם משיב או משיבה. במקרים דחופים במיוחד אפשר להתקשר בכל עת. 

כרגע יש יחסית מעט משיבים בנים. בהמשך יהיו יותר. 

לתשומת לבכם: השיחות במוקד אינן מחליפות טיפול או יעוץ של אנשי מקצוע מוסמכים, ומיועדות לאפשר לכם לדבר בחופשיות וללא חשש, ולעתים גם לחשוב יחד עם המתנדבים על דרכי פעולה אפשריות להתמודדות. הפניה למוקד הטלפוני הינה עפ"י תנאי השימוש המפורטים באתר.

יש לכם שאלות על המוקד הטלפוני? ניסיתם להשיג אותנו ולא קיבלתם מענה? מוזמנים לפנות אלינו באמצעות צור קשר ונשמח להשיב. 

מתנדבות ומתנדבי המוקד מחכים לשיחות שלכם!