שמי אוהד שקלים. אני יועץ ארגוני ומשפחתי, ומנהל מוקד חברים מקשיבים לילדים והורים בטלפון ובווטסאפ. אני מתמחה בתקשורת עם בני נוער בחינוך הפורמאלי, הבלתי פורמאלי, ובתוך המשפחה. 

אני מזמין אתכם להיפגש איתי (פנים אל פנים או בזום), לשמוע סיפורים ותיאורי מקרים אמיתיים מהמוקד, ולדבר על מגוון נושאים רלוונטיים במרחב המשפחתי, החינוכי והקהילתי.

אני והצוות המקצועי שלי מקשיבים לסיפורים של הורים וילדים בכל נושא אפשרי: רגשות, לחצים, חרדה, דיכאון, מיניות, אהבה, התמודדויות, ועוד. את הלקחים והתובנות מהשיחות אנחנו מרכזים, מעבדים, ויוצרים מהם מענה שמאפשר להתמודד בקלות וביעילות עם נושאים נפוצים, ואף למנוע אותם מראש בהתנהלות מתאימה.

לדבר בקלות על הדברים הקשים

כבר למעלה מ 20 שנה אני עוסק בשיפור הקשר בין אנשים: ילדים והורים, עובדים ומנהלים, צוותים ותלמידים, באקדמיה ובשטח, אוסף תובנות וכלים שמשנים את התמונה ונותנים כוחות חדשים.

מחסן תמונות

טלפוני_edited
טלפוני_edited

press to zoom
post
post

press to zoom
Hiking
Hiking

press to zoom
טלפוני_edited
טלפוני_edited

press to zoom
1/3
Bodyguard
Politician on Poduim
pexels-photo-265216.jpeg

מתנדבים יקרים: ביום ב', ז' סיון, 10/6 יתקיים בירושלים יום העיון השנתי של OU ישראל. הזדמנות מצוינת להיפגש, ללמוד ולהתעדכן. שריינו את התאריך - פרטים בהמשך. 

cell-phone-801946_960_720_edited.jpg
<a href="https://www.freepik.com/free-photos-vectors/background">Background photo created by freepik - www.freepik.com</a>
Get In Touch
 
log ou.png
<div>Icons made by <a href="https://www.flaticon.com/authors/freepik" title="Freepik">Freepik</a> from <a href="https://www.flaticon.com/" title="Flaticon">www.flaticon.com</a></div>

Fresh

Harvest

MARKET

pexels-photo-265216.jpeg

Fresh

מתי אפשר לדבר עם בנים/בנות?

יום א - משיבה

יום ב - משיבה

יום ג - משיבה

יום ד - משיב

יום ה - משיבה

כדי לאפשר שיח פתוח וחופשי, שיבצנו במהלך השבוע בנים ובנות לסירוגין. אתם מוזמנים להתקשר ביום המתאים, בנים למשיבים ובנות למשיבות. בטבלה המופיעה כאן תוכלו לראות את פרטי השיבוץ המעודכנים במוקד וכך לדבר עם משיב או משיבה. במקרים דחופים במיוחד אפשר להתקשר בכל עת. 

כרגע יש יחסית מעט משיבים בנים. בהמשך יהיו יותר.